Termoforminės plėvelės ir vakuuminiai maišeliaiTermoforminės plėvelės ir vakuuminiai maišeliai

Termoforminės plėvelės ir vakuuminiai maišeliai

PLASTOBAR plėvelė yra skirta vakuuminių maišelių gamybai. Puikiai tinka šviežių produktų pakavimui vakuume ir dujų aplinkoje. Vakuuminiai maišeliai iš Plastobar plėvelės yra sandarūs ir mechaniškai atsparūs. Yra galimybė dėti spaudą.

TOPLEX plėvelė yra skirta produktų pakavimui termoforminėmis linijomis. Tai 11 sluoksnių "viršutinė" plėvelė, tinkanti visų tipų termoforminiams įrengimams. Plėvelė naudojama šviežių produktų pakavimui dujų aplinkoje. Yra galimybė dėti tarpsluoksninę (flekso arba roto) spaudą.

MULTIFORM plėvelė yra skirta maisto produktų pakavimui termoforminėmis linijomis. Tai „apatinė" plėvelė, tinkanti visų tipų termoforminiams įrengimams. Ši plėvelė pasižymi geromis formavimosi savybėmis ir blizgiu termoforminiu paviršiumi.

PLASTOFRESH (skin) plėvelė yra skirta vakuuminiam įpakavimui. Plėvelė skaidri, pasižymi puikiomis atsparumo, sandarumo, formavimosi ir susitraukimo savybėmis. Yra galimybė rinktis aukšto „barjeringumo" arba „nebarjerinę" plėvelę šviežių ir šaldytų maisto produktų pakavimui.

Visos plėvelės atitinka Europos Sąjungos standartų reikalavimus. Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001/2000. Turi BRC-IOP, HACCP atitikties sertifikatus.

 

Vakuuminiai maišeliai - tai patogus būdas supakuoti Jūsų įmonės gaminius, o kartu ir užtikrinti, kad gaminiai išliks šviežūs. Mažai orui pralaidi pakuotė ilgina gaminių galiojimo laiką. Vakuuminiai maišeliai apsaugo produktus nuo kai kurių žalingų aplinkos faktorių, sumažina šalčio daromą įtaką. Tai galimybė gaminį padaryti dar patrauklesnį. Vakuuminiams maišeliams gaminti yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.