Rusijos kompanija ATLANTIS-PAKRusijos kompanija  ATLANTIS-PAK

Rusijos kompanija ATLANTIS-PAK

Rusijos kompanija ATLANTIS-PAK - pripažintas lyderis pakuotės gamyboje, skirtos mėsos ir sūrio produktams. Ši kompanija patenka tarp dešimt didžiausių pasaulio kompanijų, gaminančių poliamidinius apvalkalus dešroms ir dešrelėms.

Kompanija ATLANTIS-PAK įsteigta 1993 metais, turint tikslą tapti inovacinių sprendimų lydere mėsos perdirbimo pramonėje.

ATLANTIS-PAK turi keturis filialus-Maskvoje, Sankt-Peterburge, Jekaterinburge ir Novosibirske. Dvi atstovybes Kijeve (Ukraina) ir Majamyje (JAV).

Jau 1997 m. ši firma pirmoji pasaulyje pagamino poliamidinį AMIPAK apvalkalą dešrelėms ir sardelėms.

1998 m. pradėta gamyba penkių sluoksnių poliamidinio AMIFLEKS apvalkalo, skirto virtoms dešroms.

2000-2001 m. paleista pirmoji pasaulyje AMISMOK, AMITAN PRO pralaidaus apvalkalo gamybos linija.

Nuo 2004 m. kompanija siūlo savo klientams markiruoti ultravioletine spauda septynių sluoksnių poliamidinį apvalkalą AMITEKS.

2005 m. kompanija pradėjo dekoratyvinių AMITEKS RONDO, NATUREKS, EKSTRAFLEKS apvalkalų gamybą.

2006 m. pradėta FIBROSMOK apvalkalo, 2007 m. AMITEKS SONET apvalkalo gamybą.

Šiuo metu ATLANTIS-PAK gamina 12 pavadinimų (ir daugiau kaip 30 modifikacijų), skirtingos paskirties dešrų ir dešrelių poliamidinius apvalkalus.

Kompanija ATLANTIS-PAK gali Jums pasiūlyti šiuos geriausius savo produktus:

AMIPAK, AMILIUKS, AMICEL - vienasluoksniai poliamidiniai dešrelių apvalkalai (19-38 kalibro), kurie pasižymi puikiomis barjerinėmis savybėmis. Šie apvalkalai skirti virtoms ir parūkytoms dešrelėms.

AMIFLEKS - tai penkių sluoksnių poliamidinis apvalkalas skirtas virtoms dešroms (30-170 kalibro).

AMITEKS - septynių sluoksnių poliamidinis apvalkalas, skirtas virtoms dešroms (32-120 kalibro). Taip pat ant šio apvalkalo galima markiruoti UF tipo spaudą.

EKSTRAFLEKS, NATUREKS, AMITEKS RONDO, AMITEKS SONET - tai išskirtinio dizaino ir savybių daugiasluoksniai poliamidiniai apvalkalai virtoms dešroms.

AMITAN PRO, AMISMOK, FIBROSMOK - tai poliamidiniai apvalkalai skirti parūkytoms dešroms ir sūrio produktams.

Kompanijos inžinieriai pritaiko įmonių įrenginius darbui su ATLANTIS-PAK kompanijos apvalkalais, o marketingo skyriaus darbuotojai rengia esamų ir naujų produktų pristatymus, teikia konsultacijas apie apvalkalų naudojimą, prireikus atlieka ir laboratorinius bandymus.